MEDUSA

RESTAURANT MEDUSA JIŽ OD ROKU 2003

Snažíme se, aby se Vaše návštěva stala příjemným zážitkem a součástí Vašeho každodenního života. Originální interiér a příjemná hudba tak vytváří místo pohodové nálady, setkávání přátel a poznávání nových lidí.

Pestrý výběr jídel se neomezuje na jednotlivé národní kuchyně, ale klade důraz na univerzalitu nabídky a tak můžete vybírat právě to, na co máte chuť, třeba i vegetarian food.

Samostatnou kapitolou naší nabídky jsou vína, se kterými můžete během okamžiku procestovat naší republiku a mrknout i do zahraničí. Nelze opomenout ani míchané nápoje včetně smoothie z čerstvých sezónních produktů. Nevšední interiér s prvky dřeva umožňuje pořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků, rautů, ochutnávek, hudebních produkcí.. Svým umístěním na Severní Terase, dosahem zastávek MHD, parkováním aut, motorek a jízdních kol jsme bezkonku renčním zázemím.

A na závěr pozvání do předzahrádky, která je chloubou restaurantu MEDUSA. Mnoho kvetoucích rostlin, dřevin a protékající voda v rybníčku s rybami zaručí relax a pohodu.


THE QUALITY RESTAURANT AND LIVING BAR